Hra Nintendo SWITCH Super Mario Maker 2

Výrobce:
Nintendo
Katalogové číslo:
NINNSS669
Záruka:
2 roky
Skladem
Běžná cena:
1 499 Kč
Sleva:
-13,3% ušetříte 200 Kč

1 299 Kč
Cena včetně DPH a PHE
ksPopis zboží

Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: dětské; plošinovka
Vydavatel: NINTENDO
Lokalizace: Anglická
Doporučený věk : 3 roky
Datum vydání: 28.6.2019
Distribuce: oficiální ČR

Tvořte kdykoliv... Hrajte s každým!
Nehrajte podle pravidel a vytvořte si vlastní Super Mario úrovně, o kterých jste vždycky snili, v Super Mario Maker 2, pouze na Nintendo Switch! K dispozici vám bude spousta nových nástrojů a částí a nic tak nebude bránit vaší fantazii při vytváření unikátních úrovní, o které se můžete podělit nejen s přáteli, ale s celým světem.

Přiveďte své nápady k životu!
Vytvářet své vlastní Super Mario úrovně je snadné, nyní navíc mohou na tvorbě spolupracovat dva hráči na jedné obrazovce. Jednoduše si vyberte ikonické objekty a nepřátele a umístěte je kamkoliv chcete. Vybrat si můžete z několika různých prostředí a stylů Super Mario her - nově se do této nabídky přidává i styl Super Mario 3D World! Dokonce můžete zkombinovat známé elementy a stvořit tak věci, se kterými se Mario dosud nesetkal.

Hrajte svojí cestou!
Pomozte obnovit hrad Princezny Peach v novém Story Módu. S více než stovkou originálních úrovní, které vytvořilo samotné Nintendo získáte více než dost tipů a inspirace pro své vlastní tvoření!
Chcete ukázat své výtvory přátelům? Až 4 hráči zároveň se mohou pokusit dokončit vytvořené úrovně v lokálním multiplayeru. Hrajte jako Mario, Luigi, Toad a Toadette a užijte si skvělou zábavu!

Sdílejte s Nintendo Switch Online
S členstvím v Nintendo Switch Online získáte přístup k úžasné kreativní komunitě, se kterou můžete sdílet své úrovně, aby si je mohli zahrát i ostatní. Kromě toho tu najdete stále rostoucí číslo úrovní vytvořených ostatními hráči, které si můžete ihned zahrát nebo si je stáhnout do konzole a zahrát offline později.

PLATFORMA: Nintendo Switch
ŽÁNR: Plošinovka
LOKALIZACE: Angličtina
PEGI: 3


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.052
Výška (cm): 1.00
Šířka (cm): 17.00
Hloubka (cm): 11.00
EAN: 045496424343

Záruční doba: 24 měsíců

Hra Nintendo Switch


Alternativní zboží