Power Bank TP-Link TL-PBG6700 6700mAh - černá/zlatá

Výrobce:
TP-Link
Katalogové číslo:
TPKTLPBG6700
Záruka:
2 roky

297 Kč
Cena včetně DPH a PHE

Toto zboží již neprodáváme. Prosím vyberte si jiný produkt z naší nabídky.
Popis zboží

Kapacita akumulátoru (mAh): 6700
Výstupní proud (A): 2,4
Výstupní proud 2 (A): -
Počet USB výstupů: 1
Funkce svítilna: NE
Napájecí konektor : MicroUSB

Provedení výrobku: černá barva, zlatá barva

Výkonnější, prémiová LG baterie
Baterie je jádro power banky. Svěží série power bank využívá prémiové baterie LG pro prémiový výkon: delší životnost, svěží série power bank výrazně snižuje samo stárnutí baterie pro maximalizaci životnosti, většina původní kapacity může být zachována i po 500 cyklech nabíjení; více dostupné kapacity při nízkých teplotách, která vám zajišťuje energii v chladných obdobích; vyšší energetická hustota, svěží série power bank přenáší o 30% více energie ve velice kompaktní velikosti; bezpečnější použití, které ostatní power banky, využívající použité nebo nekvalifikované baterie, nejsou schopny garantovat.

Vysoká míra energetické účinnosti
S podporou obvodů světové úrovně od TP-LINKu a pokročilými energetickými technologiemi, minimalizujeme ztráty energie při nabíjení zachováním energie do doby, kdy ji budete potřebovat nejvíce. Takže TL-PBG6700 může plně dobíjet většinu zařízení jednou nebo vícekrát.

Navržena pro rychlé nabíjení
Váš čas je tak cenný, že byste měli zkrátit dobu nabíjení. My používáme technologii Chytrá nabíjení od TP-LINKu a zvyšujeme rychlost nabíjení až na 5V/2.4A, což dělá z TL-PBG6700 ultra rychle dobíjející power banku, která dokáže dobíjet o 65% rychleji a ušetřit až 40% dobíjecí doby. Úplné dobití iPhonu 6s Plus s Chytrým nabíjením od TP-LINKu zabere 150 minut, zatímco s originálním nabíječkou Apple 250 minut.

1,8x dobíjecí rychlost
TL-PBG6700 také podporuje ultra vysokou dobíjecí rychlost 5V/2.4A. Obnovení z 0% na plnou kapacitu zabere pouze 2,4 hodiny, zatímco u ostatních 6700mAh power bank podporujících pouze 5V/1A to zabere 4,5 hodiny.*

*5V/2,4A zdroj energie je nutný a přesný čas dobíjení se může měnit podle aktuální situace

Milovaný design, který u sebe můžete mít každý den
Tato lehká a kompaktní power banka, zapouzdřená v na omak měkkém polymerovém černém povlaku se zlatým zakončením, je navržena, aby pohodlně padla do vašich rukou a odpovídala vašemu stylu.

Bezpečnost především
Není žádného kompromisu, co se týče bezpečnosti. Svěží série power bank zahrnuje nejnovější bezpečnostní funkce, které ochrání vaše zařízení a power banky před: zkratem, přepětím, přetížením, přílišným nabitím, přílišným vybitím a přehřátím, což zajišťuje bezpečnou a spolehlivou dodávku energie.

Zvýšená kompatibilita
Je kompatibilní s chytrými zařízeními používající iOS, Android, Windows a většinu ostatních zařízení dobíjitelných přes USB, od zařízení s malou baterií až po gadgets s miniaturní baterií, jako jsou zařízení, která nosíte na svém těle.

Vlastnosti:
• Pozoruhodná ultra kompaktní power banka
• Prémiová baterie LG
• Vysoká míra energetické účinnosti
• Chytrá technologie nabíjení TP-LINK
• Ultra rychlé nabíjení a dobíjení
• Ucelené bezpečnostní funkce
• Zvýšená kompatibilita

Technická specifikace:
• Kapacita: 6700mAh
• Vstup: DC 5V / 2,4A
• Výstup: DC 5V / 2,4A
• Rozhraní: 1x microUSB, 1x USB 2.0
• Rozměry: 44,9 x 24,9 x 97 mm
• Hmotnost: 140 gRozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.140
Výška (cm): 2.50
Šířka (cm): 4.50
Hloubka (cm): 1.00
EAN: 6935364095086

Záruční doba: 24 měsíců


Alternativní zboží